تماس با ما
Mia

شماره تلفن : +8618772424623

WhatsApp : +8618772424623

Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.

شانگهای Siyuan چاپ و بسته بندی شرکت، آموزشی ویبولیتین

تولید چاپ و بسته بندی حرفه ای در چین.

  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
  • Shanghai Siyuan Printing&Packing Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های SY تعداد کارمندان 100~130
فروش سالانه 5000000-6000000 سال تاسیس 2009
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

شانگهای Siyuan چاپ و بسته بندی شرکت آموزشی ویبولیتین تولید کننده چاپ و بسته بندی حرفه ای در شانگهای چین است، ارائه راه حل های نوآورانه و خلاقانه بسته بندی برای درخواست مارک های جهانی برای بیش از 10 سال است. Siyuan ماشین آلات کارخانه ما و کارگران ما را به انواع محصولات سفارشی بسته بندی بسته بندی، ارائه بسته بندی حق بیمه به صنایع گسترده، به خصوص لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی، پوشاک، کفش و غیره و اطمینان از کیفیت بالا، خلاقیت، و قابلیت اطمینان دقیق است. با تجربه صادرات در سراسر جهان، Siyuan می تواند مواد مورد نیاز جهانی، عرضه، تولید و تحویل نیازهای. فرصتی برای ما، جای تعجب برای بازگشت است، امیدواریم بتوانیم با هم کار کنیم تا آیتم های زیبای بیشتری ایجاد کنیم.

تاریخ

شانگهای Siyuan چاپ و بسته بندی شرکت، آموزشی ویبولیتین در سال 2009 تاسیس شد. در ابتدا، Siyuan تنها در بازار داخلی مشغول بود و دسته بندی محصولات محدود بود. پس از چند سال توسعه، در سال 2014، ما با هر قلب به بازار بین المللی متعهد شدیم. در حال حاضر بازار ما در سراسر جهان است. در حال حاضر مشتریان اصلی و بزرگ ما از شمال امریکا و اروپا هستند. و محصولات ما شامل جعبه هدیه بسته بندی کاغذ و دیگر prodcts کاغذ.

سرویس
  1. تیم های حرفه ای دفتر. کمک به مشتریان یا مارک ها جهت تبدیل شدن به دیدگاه خود با تیم حرفه ای ما. پس از انجام پروژه، ارزیابی پروژه، ایجاد پروژه، انجام برنامه ریزی تولید، مدیریت تولید، تنظیم لجستیک، خدمات پس از فروش، حفظ ارتباط با مشتری، انجام پروژه.

  2. کارگران کارخانه با تجربه اکثر کارگران ما در طی 10 سال چاپ و بسته بندی شده اند. چسباندن جعبه، فویل مهر زنی، برش، منبت کاری، debossing، UV، و غیره آنها تضمین سرعت تولید سریع و محصولات با کیفیت بالا.

  3. قیمت رقابتی. ما کارخانه خود و تمام ماشین آلات تولیدی خود را داریم که از هزینه های بسیاری نجات یافته است.

تیم ما

تور یک شرکت:

تور دو شرکت: